ATD

 
profil

Mp3

www facebook youtube bandzone eshop Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bio

Kapela Proximity vznikla v létě 2004. Sešli se v ní bývalí členové kapel jako Science Fiction, Black Pearl nebo Crooks. Přibližně po roce zkoušení a skládání materiálu se kapela poprvé představuje živě v březnu 2005 v rámci soutěže Polabský Decibel, kde se dočká nečekaného úspěchu v podobě umístění se na první příčce v kategorii kapela roku.
V roce 2007 postup do semifinále České Rockové Ligy a druhé místo v soutěži Rockfest Dobříš 2007. V hlasování na rádiu Beat kapela vyhrává 3h profil v pořadu Hard and Heavy. Během roku se kapela na Beatu objevuje ještě několikrát a párkrát se objeví i v dalších republikových rádiích (RockMax, MetalHEY, RockZone).
V roce 2008 umístění na druhém místě v soutěži Šiba Music Chance 2008 (společně s Underside a The Chruščov) a dál pak na třetím místě v soutěži RockFest Dobříš 08.
Duben 2009 - Proximity jako jediná kapela předskakují švédské legendě In Flames na jejím pražském koncertě!

Sestava

Zpěv - Jirka Strejček, Kytara - Martin Fialka (EGOTRIP), Kytara - Petr Voháňka (DIRTY GAME), Basa - Lukáš Varaja (DIRTY GAME, BARAKI), Bicí - Martin Voděra (DIRTY GAME, BRICHTA Band)

Facebook

Booking

+420 606 052 666 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.proximity-music.com

Galerie


Video